DJ

DJ Jack, doświadczenie, zawodowe prowadzenie.

dj duo djmodern

DJ Jack, wodzirej, doświadczony muzyk, prezenter muzyczny. Dj na studniówkę, Dj na wesele, Dj na bal gimnazjalny, Jack zagra i poprowadzi Waszą imprezę zgodnie z Waszymi preferencjami. Usłyszycie znane i lubiane przeboje z lat 70 80 90 jak i najnowsze przeboje dyskoteki w stylu pop, rock, disco, funk.

Oferujemy także specjalne atrakcje:

Oferujemy także specjalne atrakcje:

– występ saksofonisty zobacz: https://www.youtube.com/watch?v=IUr-XjcMVyM
– występy sobowtórów,
– koncerty muzyki na żywo, od duetu po zespoły kilkuosobowe,
– zapewniamy peruki i śmieszne gadżety podczas zabaw,
– zapewniamy animacje dla gości,
– koncert śpiewaczki operowej,

Zobacz nas na Facebook

https://www.facebook.com/wodzirejnaimpreze/
https://www.facebook.com/zespolnaimpreze/

 

dj1

Zagramy wszystko co chciałbyś lub powinieneś 🙂 usłyszeć.

Od wielu lat zajmuję się oprawą muzyczną wesel, studniówek i imprez rozrywkowych. Jestem muzykiem, wodzirejem, konferansjerem. Zajmujemy się techniczną obsługą imprez, koncertów i bali szkolnych.

Posiadamy własne nagłośnienie renomowanych firm, mikrofony bezprzewodowe, oświetlenie i sprzęt Dj’ski

 

DJ’s JTM to gwarancja udanej zabawy i dobrej muzyki!!! Moje doświadczenie w prowadzeniu imprez gwarantuje profesjonalną obsługę Twojego przyjęcia.

 

Od wielu lat prowadzimy i obsługujemy technicznie przyjęcia weselne, bale gimnazjalne i studniówki, festyny oraz imprezy firmowe. Dostosowujemy typ nagłośnienie i dobieramy stosowane oświetlenie do typu i wielkości imprezy.

Zaproponujemy muzykę na studniówkę, muzykę na wesele, dobierając repertuar stosownie do Waszych wymagań. Muzyka na studniówkę to przeboje dyskotekowe i radiowe ostatnich kilku lat ale również przekrój muzyki tanecznej ostatniego stulecia. Muzyka na wesele to subtelny dobór utworów, przy których bawić się będzie młodzież ale także osoby młodsze. Połączenie muzyki z konferansjerką zapewni kontakt z publicznością i dobrą zabawę.

Dziękuję za zapoznanie się z ofertą i zapraszam do kontaktu

Jacek Wojtkowski